Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/kzi.net.pl/httpdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2421
O nas | KZI

Spółka KZI w obecnej formie gości na rynku stosunkowo od niedawna, jednak w rzeczywistości tworzy ją zespół specjalistów z ogromnym doświadczeniem w zakupach i sprzedaży branżowej. Głównym profilem naszej działalności, jest kompleksowe zaopatrzenie Państwa inwestycji w trójniki, kolana, kołnierze, złączki i inne elementy stalowe. W każdym dostępnym na rynku gatunku stali, zarówno nierdzewnej, czarnej oraz żaroodpornej. Każde nowe zamówienie daje nam ogromną satysfakcję. Jako polski dostawca hutniczych wyrobów stalowych, jesteśmy dumni z tego, że potrafimy sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom obejmującym materiały prawie niedostępne na rynku krajowym. Posiadamy specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy zapewnią wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji zamówienia, począwszy od doboru elementów stalowych, a skończywszy na organizacji transportu i dostawie.

Stale się rozwijamy

Firma KZI nieustannie inwestuje w rozwój. Mowa tu zarówno o doskonaleniu kadry pracowniczej, jak i zwiększaniu zakresu świadczonych usług. Doskonale wiemy, że stały rozwój w tej branży zwraca się w postaci zadowolenia klientów z zrealizowanych dla nich projektów.

Elastyczność

Naszym priorytetem jest dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą armaturę stalową, zoptymalizowaną nie tylko pod kątem technicznym, ale i ekonomicznym.

Terminowość

Jesteśmy świadomi tego, że większość zamówień, które realizujemy, staje się później fragmentem większej koncepcji projektowej. Stąd też dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć materiały w wyznaczonym terminie, nie opóźniając w żaden sposób dalszych etapów realizacji projektu klienta.

Logistyka dostaw

Wykorzystujemy wszystkie gałęzie transportu, aby zapewnić terminową dostawę naszym klientom.
Odpowiednio zarządzany transport multimodalny pozwala nam skrócić czas realizacji zamówienia, a w następstwie zapewnić naszym klientom ciągłość procesu realizacji inwestycji.